PIRÁTOS – PIRÁTI    3:13 (0:6, 3:5, 0:2)
zostavy

1 Hric (g), 69 Barniak, 11 Ďurianová, 3 Henžel, 16 Kicko (0+1), 13 Knopp (c) (1+0), 15 Kňaze (1+0), 55 Lekár (0+2)*, 6 Mesko, 12 Suja, 17 Ťahún, 14 Vašš, 36 Zelina (1+0)
24 Heinerich (g)*, 12 Belička (2+2), 81 Ferenčík (1+0), 2 Marek Hric (2+0), 19 Mário Hric (c) (2+2), 77 Miroslav Hric (0+1), 91 Pukač, 4 Mlynárik (1+2), 9 Sekere (1+2), 10 Šopoň (1+0), 3 P. Sabó (3+1)
priebeh
0:1 (0:56) Belička (P. Sabó) - 0:2 (2:21) Ferenčík (Miroslav Hric) - 0:3 (4:10) Belička (Sekereš) - 0:4 (7:04) Marek Hric (Mário Hric) - 0:5 (10:58) Mário Hric - 0:6 (11:13) Marek Hric (Mário Hric)
0:7 (17:06) Sekere (Mlynárik) - 1:7 (18:14) Zelina (Kicko) - 1:8 (18:23) Mlynárik (P. Sabo) - 1:9 (18:30) P. Sabó (Belička) - 2:9 (18:51) Kňaze (Lekár) - 3:9 (19:09) Knopp (Lekár) - 3:10 (19:41) Šopoň - 3:11 (22:11) P. Sabó (Belička)
3:12 (26:21) P. Sabó (Sekereš) - 3:13 (30:32) Mário Hric (Mlynárik)
článok
V pirátskom derby si uchovali víťaznú vlnu Piráti, ktorí si poradili s mladým žiarskym tímom v pomere 13:3. Piráti v prvej tretine svojho protivníka k ničomu nepustili, v druhej časti sa osmelili aj Pirátos, strelili tri góly, v poslednej časti Kremničania vedenie ukontrolovali. Po štyri body si do štatistík pripísali P. Sabó, J. Belička a Mário Hric. Hviezdami zápasu boli S. Lekár (Pirátos) a M. Heinerich (Piráti). Piráti si upevnili druhú priečku, Pirátos zostávajú predposlední.
vyjadrenia
K. Suja (ZHP): Zápas sme bohužiaľ nezvládli a vyhrali Piráti z Kremnice, ktorým gratulujeme. Z našej strany už hra nejako vyzerala oproti minulým zápasom, ale stále tam boli drobné chyby. Pirátom ešte raz gratulujeme a ďakujeme za zápas.
Mário Hric (PIR): Radujeme sa z výhry ale nie z výkonu, súper má pred sebou budúcnosť, ďakujeme za korektný zápas.

GALIA – BAN. ŠTIAVNICA    8:3 (2:2, 3:0, 3:1)
zostavy

1 Koťka (g), 84 Bartík (1+1)*, 10 Kán (c) (1+0), 20 Koniar, 70 Kučák (1+0), 99 Orechovský (2+2), 47 Purda (1+2), 71 Rapšík (2+0), 3 Rybár (0+1)
2 Klinovský (g), 17 Nikolaj (0+1), 96 Orolín, 9 Pivarč, 26 Schiller (c)*, 14 Trnka (0+1), 69 Volfinau (1+0)
priebeh
0:1 (0:21) Schiller (Nikolaj) - 0:2 (2:19) Volfinau (Trnka) - 1:2 (6:44) Bartík - 2:2 (8:41) Rapšík (Bartík)
3:2 (12:33) Purda (Orechovský) - 4:2 (14:07) Kučák (Purda) - 5:2 (19:13) Rapšík (Rybár)
5:3 (30:18) Schiller - 6:3 (30:41) Orechovský (Purda) - 7:3 (35:38) Orechovský - 8:3 (35:43) Kán (Orechovský)
článok
Dôležitý zápas nezvládli Banskoštiavničania, ktorí podľahli lídrovi súťaže IBK Galia. Hráči spod Sitna viedli 0:2, postupne svoj náskok stratili, pretože v ďalšom priebehu Gálovia držali opraty zápasu pevne vo svojich rukách, presadzovali sa hlavne kombinačnou hrou. Banskej Štiavnici tradične skvele zachytal M. Klinovský, znova však doplatila na zbytočné vylúčenia a užší káder. Bodovo vynikol F. Orechovský (2+2), hviezdami zápasu ale boli F. Bartík (IBK) a za súpera M. Schiller. Galia zostala na čele tabuľky, Banská Štiavnica po druhej prehre v rade ustúpila z popredných priečok.
vyjadrenia
M. Kán (GAL): Po nie najlepšom úvode sme vyrovnali skóre a dovolím si tvrdiť, že až na pár menších zaváhaní sme kontrolovali priebeh zápasu. Mrzia nevyužité šance. Pochváliť musím brankára súpera, ktorý miestami čaroval. Súperovi ďakujem za zápas.
M. Klinovský (BST): Náročný zápas s veľa šancami na oboch stranách. Našim chalanom chýbala efektivita a možno trochu aj šťastie. Strelili sme len 3 góly a zastavili nás znova vylúčenia.

JOKERS – NORTH STARS    4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
zostavy

1 Surma (g), 17 Andruška (0+1), 66 Ďurana*, 99 Hrmo, 51 Hužvár (c) (1+0), 16 Javorský (1+0), 61 Jelža (1+1), 21 Resler (1+0), 5 Skokňa
1 Líška (g), 7 Bóna, 4 Bubniak (0+1), 21 Dobiš, 14 Hegli (2+0), 90 Kotian, 98 Rehák, 13 Scheibsten (c) (0+1)*, 10 Strečanský
priebeh
1:0 (4:57) Jelža - 2:0 (8:54) Javorský - 2:1 (8:58) Hegli (Scheibstein)
2:2 (13:36) Hegli (Bubniak)
3:2 (27:39) Resler (Jelža) - 4:2 (29:02) Hužvár (Andruška)
článok
Šláger kola odštartoval pomerne opatrne s miernou prevahou Jokers, ktorí strieľali s každej pozície. V 5. minúte presne trafil Jelža. Približne o štyri minúty Jokeri odskočili do dvojgólvého náskoku vďaka Javorskému. Ich súper z Handlovej im ale stačil rýchlo konkurovať 2:1 (Hegli). Na začiatku druhej periody zrovnala stav dvojica Hegli - Bubniak. V tretej tretine Jokers postupne otočili vedenie na svoju stranu v 27. resp. 29. minúte už bolo 4:2. Zaskočení a bezradní North Stars sa snažili znížiť, nepodarilo sa im presadiť ani v záverečnej hre bez brankára. Hviezdy zápasu Ďurana a Scheibstein.
vyjadrenia
P. Hužvár (JOK): Defenzívny a vyrovnaný zápas proti veľmi dobre hrajúcemu súperovi. Podarilo sa nám streliť o dva góly viac a získať dôležité body. Súperovi ďakujem za férový zápas.
P. Scheibstein (HNS): Musíme sa z dnešnej prehry len a len poučiť. Súper nás porazil v efektivite, výborne bránil a my sme sa celý zápas nevedeli dostať k poriadnej šanci. V zápase bolo veľa individuálnych chýb z našej strany. Blíži sa PO, a ak sa nepoučíme, tak na úspech s takouto hrou môžeme zabudnúť, bohužiaľ. Gratulujeme súperovi.